Mateřská škola Jedovnice se zavazuje k zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.

Internetové stránky jsou koncipované tak, aby pro uživatele, zejména pro osoby se zdravotním postižením, byly vnímatelné, ovladatelné, srozumitelné a stabilní.

Při jejich tvorbě byly respektovány normy a specifikace, které zajišťují kompatibilitu s běžně využívanými webovými prohlížeči.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé studie a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

Cookies

Tyto webové stránky využívají pouze tzv. technické cookies, jež jsou nezbytné pro provoz těchto stránek. K technickému ukládání těchto cookies do koncového zařízení není ve smyslu ustanovení § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o elektronických komunikacích), třeba souhlas subjektu údajů, resp. „účastníka“ ve smyslu uvedeného zákona.

Nevyužíváme žádné marketingové cookies, jako např.:

  • měřicí nástroje - Google Analytics…
  • remarketingové nástroje - Google Ads, FB pixel, Sklik…
  • konverzní kódy - Google Ads, FB pixel, Sklik…
  • affiliate měřicí kódy
  • chatovací nástroje
  • videa vložená do webu
  • tlačítka sociálních sítí pro sdílení nebo komentování.

Nijak vaše chování na webu nesledujeme.

Jaké cookies používáme?

Název Expirace Kdo má přístup k informacím
(naše nebo třetí strana)
Popis
PHPSESSID sezení Jedná se o cookie z našich stránek Jedinečný identifikátor relace.
cookie_consent_user_consent_token sezení Jedná se o cookie z našich stránek Ukládá session id při používání našich webových formulářů.
cookie_consent_level sezení Jedná se o cookie z našich stránek Ukládá session id při používání našich webových formulářů.
cookie_consent_user_accepted sezení Jedná se o cookie z našich stránek Ukládá session id při používání našich webových formulářů.

Všechny výše uvedené cookies nejsou používány k jinému účelu, než je uvedeno v této tabulce.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu správce serveru info@xlibris.cz.