Aktuální akce

INFORMACE O STANOVENÝCH HYGIENICKÝCH A PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍCH

Vloženo: 09.04.2021
Ke stažení:  Informace pro rodiče Informace pro rodiče    |

ORGANIZACE ZÁPISU K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Vloženo: 07.04.2021

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vloženo: 03.03.2021

Vážení rodiče a milí předškoláci,

od 4.3.2021 budeme pro vás vkládat na webové stránky soubory úkolů. Úkoly budou označeny tak, abyste si mohli vybrat variantu, která odpovídá momentálnímu vývoji vašeho dítěte. (Dítě bychom neměli vystavovat nepřiměřeně náročným požadavkům a příliš zatěžujícím situacím, v nichž by zažívalo pocity neúspěchu a selhávání). Zároveň budou označeny datem vzniku (tedy kdy byly vloženy na web). Doba pro splnění úkolů bude jeden týden. To znamená, že po týdnu bychom od vás prosili zpětnou vazbu (tedy, jak se vám úkoly dařily plnit, fotky dětí při jejich plnění nebo fotky splněných úkolů, video, apod. Způsob předání splnění úkolů necháme na vás). Příští týden, opět ve čtvrtek, budou pro vás připraveny další soubory s úkoly a činnostmi. A tak se to bude opakovat každý týden. 

Omlouvání dětí z distanční výuky: pokud z nějakého důvodu nebude možné úkoly plnit (nemoc dítěte, rodiče, či jiné důvody), je nutné se omluvit formou emailové zprávy na nově připravené emailové adresy jednotlivých tříd, viz text níže.

Zpětnou vazbu zasílejte, prosím na nově vytvořené e-mailové adresy, které jsou rozlišeny podle jednotlivých tříd:

Další formou distančního vzdělávání budou jednotlivé lekce edukativně – stimulačních skupinek.  Epidemiologická situace nám zatím nedovoluje uspořádat skupinky prezenční formou a myslíme si, že již není na co čekat. Lekce vám budeme zasílat na vaši e-mailovou adresu. Součástí každé lekce bude vysvětlení, návod, jak s úkoly pracovat. Prosíme rodiče, kteří mají o tuhle formu skupinek zájem, aby své dítě přihlásily do 8.3.2021 na e-mail tridakaprici@gmail.com

Děkujeme vám za spolupráci.

Přejeme hodně zdraví a pohodu při plnění úkolů. Vaše paní učitelky.

Členský příspěvek do Klubu rodičů na školní rok 2020/2021

Vloženo: 27.08.2020

Členský příspěvek do Klubu rodičů na období školního roku 2020/2021 je stanoven v částce Kč 1.000,- na každé dítě navštěvující mateřskou školu.

Více informací při rozkliknutí nadpisu.