Aktuální akce

AKCE MATEŘSKÉ ŠKOLY JEDOVNICE PRO DĚTI A RODIČE V MĚSÍCI ŘÍJNU 2022

Vloženo: 26.09.2022

5. října zvou Kamarádi Moravského krasu na tradiční DÝŇOVÁNÍ na zahradu mateřské školy. Více informací se dozvíte na samostatném plakátku.

Odpolední akce pro děti spolu s rodiči.

18. října k nám přijede DIVADLO Z TRUHLICE. Truhlík a Truhlička Vám přinášejí pohádku...  cestou ale měli se svou Truhlicí takové problémy, že nejenže přišli se zpožděním, ale navíc Truhlík natolik vyhládl, že nezbývá sil nejen na pohádku, ale možná už vůbec na nic. Není jiné možnosti, než něco uvařit...  ale co? A jak na to? A jak s tím na stůl??? A co s tím vším nádobím?! Popletená pohádka o tom, jak se vaří, stoluje, a nakonec i uklízí.

Dopolední akce pro děti v mateřské škole.

26. a 27. října (28. října je státní svátek) jsou PODZIMNÍ PRÁZDNINY. Zjišťujeme zájem o provoz mateřské školy.

Vážení rodiče, v říjnu máte možnost přihlásit se na PRVNÍ KONZULTAČNÍ HODINY. Rozpis je na samostatném tiskopise.

Ke stažení:  Dýňování Dýňování    |

PODZIMNÍ ZAJÍMAVÉ PŘEDNÁŠKY PRO RODIČE, DOPORUČUJEME.

Vloženo: 20.06.2022
Ke stažení:  ON-LINE přednášky pro rodiče ON-LINE přednášky pro rodiče    |