Aktuální akce

Provoz MŠ do 22. července

Vloženo: 30.06.2022

Vážení rodiče,

provoz Mateřské školy Jedovnice od 1. 7. do 22. 7. bude pro přihlášené děti probíhat ve II. budově (vchod naproti poště), ve třídě Hastrmánci.

PŘÁNÍ NA LÉTO

Vloženo: 30.06.2022

PŘEJEME VÁM LÉTO PLNÉ SLUNÍČKA A MODRÉ OBLOHY, PLNÉ USMĚVAVÝCH TŘÁŘÍ A DOBRÉ POHODY.

AŤ PROŽIJETE LÉTO ÚPLNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Za všechny z mateřské školy Jedovnice, Jitka Kučerová

PODZIMNÍ ZAJÍMAVÉ PŘEDNÁŠKY PRO RODIČE, DOPORUČUJEME.

Vloženo: 20.06.2022
Ke stažení:  ON-LINE přednášky pro rodiče ON-LINE přednášky pro rodiče    |

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Vloženo: 31.05.2022

MATEŘSKÁ ŠKOLA JEDOVNICE BUDE V PROVOZU: DO 22. ČERVENCE. PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY BUDE PROBÍHAT VE II. BUDOVĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY, VE TŘÍDĚ KAPŘÍCI.

RODIČE, PŘIHLAŠUJTE, PROSÍM, SVÉ DĚTI DO MATEŘSKÉ ŠKOLY, POKUD JEJÍ PROVOZ OPRAVDU POTŘEBUJETE.            O PRÁZDNINÁCH BUDOU PROBÍHAT ÚKLIDOVÉ PRÁCE, MALOVÁNÍ VNITŘNÍCH PROSTOR A PLÁNOVANÉ OPRAVY. ZAMĚSTNANCI BUDOU VYBÍRAT ŘÁDNOU DOVOLENOU.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ: DO 24. 6. 2022, V JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH.

DĚKUJEME VÁM ZA CELOROČNÍ SPOLUPRÁCI A 1. ZÁŘÍ SE BUDEME TĚŠIT, NA PRAHU NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU,          NA VIDĚNOU.

ZA KOLEKTIV MATEŘSKÉ ŠKOLY JEDOVNICE, JITKA KUČEROVÁ A LENKA PERNICOVÁ