Aktuální akce

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ JEDOVNICE OD 1.9.2020

Vloženo: 30.05.2020

Vážení rodiče,

rozhodnutí o přijetí a o nepřijetí dítěte do MŠ Jedovnice přijďte, prosím, osobně do MŠ podepsat a vyzvednout. Zvoňte na ředitelnu, případně na třídu Kapříci (II. budova MŠ, vchod od pošty) Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Vedení MŠ Jedovnice.

Ke stažení:  Rozhodnutí Rozhodnutí    |

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - LETNÍ PRÁZDNINY

Vloženo: 25.05.2020

Vážení rodiče,

mateřská škola Jedovnice bude v provozu do 17. července 2020. Na prázdninový provoz můžete děti přihlásit v jednotlivých třídách, nejpozději do 15. června 2020. Provoz bude probíhat pouze ve II. budově MŠ.

• Děkujeme Vám za celoroční spolupráci.
  • Předškolákům a jejich rodičům přejeme bezproblémový přechod do základní školy.
  • S ostatními se budeme těšit na viděnou 1. září, na prahu nového školního roku.

Za zaměstnance MŠ Jedovnice Jitka Kučerová

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, předběžná informace

Vloženo: 25.05.2020

Vážení rodiče,

na 23. června máme naplánované rozloučení s předškoláky, které bychom rádi uskutečnili. Zatím je konání akce nejisté. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a podle toho se rozhodneme. Sledujte, prosím, naše stránky. Děkujeme za vstřícnost.

PRAVIDLA PRO ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY - aktualizace 21.5.2020

Vloženo: 08.05.2020

Vážení rodiče,

mateřská škola Jedovnice znovu zahájí provoz dne 25. května. Vzhledem k současné situaci, související s pandemií onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem, si Vás dovolujeme upozornit na přísná pravidla, kterými se naše mateřská škola řídí. Prosíme, seznamte se s těmito pravidly, které pro Vás vkládáme jako přílohu. Také vkládáme Čestné prohlášení, bez kterého nemůže být dítě poprvé vpuštěno do mateřské školy. Před otevřením Vás budeme telefonicky kontaktovat a zjišťovat zájem o docházku dítěte do MŠ.

Děkujeme za spolupráci.

Jarní zahrádka

Vloženo: 04.05.2020

Blubiště, puzzle, hledej stíny květin, časová posloupnost, barvy, grafomotorika - jedním tahem, dokreslování obrázků, počítání, sudoku, domino, báseň s pohybem, nápady na aktivity při jarní procházce, nápady na tvoření a další.

Pro všechny kluky a holky z naší školky!

Ke stažení:  Jarní zahrádka Jarní zahrádka    |

Veselé zpívání pro děti

Vloženo: 04.05.2020

Pro všechny kluky a holky z naší školky!

Ke stažení:  Veselé zpívání Veselé zpívání    |

Uzavření provozu Mateřské školy Jedovnice

Vloženo: 17.03.2020

Vážení rodiče,

s účinností od 18. března 2020 dochází se souhlasem zřizovatele k uzavření provozu mateřské školy do odvolání.

Důvodem je prevence šíření epidemie koronaviru.

Děkujeme za pochopení.

Vedení mateřské školy

Členský příspěvek do Klubu rodičů na školní rok 2019/2020

Vloženo: 05.09.2019

Členský příspěvek do Klubu rodičů na období školního roku 2019/2020 je stanoven v částce Kč 1.000,- na každé dítě navštěvující mateřskou školu.

Více informací při rozkliknutí nadpisu.

PROJEKT MŠ JEDOVNICE 63, SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

Vloženo: 20.05.2019
Ke stažení:  projekt MŠ projekt MŠ    |

MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘIJME KVALIFIKOVANÉHO PEDAGOGA