Akce školky

AKCE MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO DĚTI A RODIČE NA MĚSÍC PROSINEC 2018

Vloženo: 18.10.2018

Vážení rodiče dětí navštěvujících třídu Kapříci a Hastrmánci,

děti a paní učitelky Vás srdečně zvou na „VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ U STROMEČKU“

• KDE: II. BUDOVA MŠ, třída Kapříci
  • KDY: 11. 12.
  • ČAS: začínáme od 15:15 a pracovat můžete do 17:00 hod., podle zájmu i déle
  • Není nutné dodržet začátek vyrábění.
  • Pro zpříjemnění vánočního vyrábění bude pro přítomné připravena káva a čaj.
  • Ochutnávka vánočního cukroví vítána.

Odpolední akce v MŠ pro děti a rodiče.

Vážení rodiče dětí navštěvujících třídu Žabky a Kačenky,

děti a paní učitelky z I. budovy MŠ Vás srdečně zvou na „VÁNOČNÍ BESÍDKY“ ve dnech: 12.12. a 13.12. Více informací se dozvíte na plakátku umístěném na dveřích třídy.

Odpolední akce v MŠ pro rodiče.

Poznámka: na jaře uspořádá besídku pro rodiče II. budova MŠ a I. budova pozve rodiče a děti na jarní (velikonoční) vyrábění. (V příštím školním roce tomu bude opačně: budova I. = vánoční vyrábění a jarní besídka, budova II. = vánoční besídka a jarní vyrábění.)

ZMĚNA TERMÍNU: 14.12. 19. 12. uspořádáme v mateřské škole ve spolupráci s panem Vojkůvkou, VÁNOČNÍ KONCERT. Po koncertě nebude chybět VÁNOČNÍ NADÍLKA VE TŘÍDÁCH. Každá třída dostane plný koš dárečků, se kterými si budou děti hrát v mateřské škole. Vstupné na program hradí mateřská škola – náš vánoční dárek pro Vás.

Dopolední akce v MŠ pro děti.

17. 12. (I. budova MŠ) a 18. 12. (II. budova MŠ) proběhne ve třídách třetí díl MALÉ TECHNICKÉ UNIVERZITY, tento díl bude pod názvem: MALÝ PROJEKTANT.

Dopolední akce v MŠ pro děti.

18.12. půjdou děti z I. budovy potěšit básničkou, koledou či přáním naše spoluobčany do domu s pečovatelskou službou.

Dopolední akce mimo budovu MŠ.